Międzynarodowy Transport Drogowy i Spedycja

Parę słów o nas

Firma MTD Sp. z o.o. powstała z myślą utworzenia przedsiębiorstwa nowoczesnego, które cały czas podnosi swoje kwalifikacje i obszary działania. Jesteśmy firmą spedycyjno-transportową działającą na rynkach międzynarodowych. Specjalizujemy się w transporcie towarów wewnątrzwspólnotowym, a także realizujemy frachty poza granice UE.

NASZA MISJA

Za główny cel stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów. Zdobywaliśmy bogate doświadczenie w branży TSL, pracując zarówno w dużych korporacjach spedycyjnych, jak i małych prywatnych firmach transportowych. Ta różnorodność doświadczeń pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby klientów i realizować je z największą starannością. Jesteśmy w stanie obsłużyć skomplikowane zlecenia, których inni nie chcą podejmować – Wasz problem, to dla nas wyzwanie! Najwyższy poziom kompetencji naszych spedytorów to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej jakości naszych usług.

JAKOŚĆ I ROZWÓJ

Dbamy o rozwój naszych pracowników i stałe podnoszenie ich kwalifikacji, poprzez częste szkolenia kierowców, jak również działu spedycji. Szkolenia te dotyczą, zarówno czasu pracy, szczególnych przepisów dotyczących ładowania pojazdów wraz z rozmieszczeniem ładunku, jak i międzynarodowych przepisów z zakresu prawa transportowego. Szeroka i fachowa wiedza naszych pracowników zapewnia wysoką jakość realizowanych usług. Pozycja MTD Sp. z o.o. w branży TSL stale rośnie, należymy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm transportowo-spedycyjnych w Polsce.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Gwarantujemy, że nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby usługa zrealizowana była perfekcyjnie i będą Państwo przekonani, że oddaliście swój ładunek w dobre ręce!